Heren 2de Gewest

Spelers
Maarten Rousseau
Jaro Vandeputte
Filip De Geest
Dries Servaes
Tibo De Smedt
Anton Stevens
Quinten Mannaert
Gijs Servaes
Pol Van Ranst
Wannes Van Aken
Milan De Greef
Steffen De Dekker
Mattis Van Ranst
Joren Van Eupen
Trainer/Coach
Sam Braspennincx Trainer/Coach
Ann Hoefman Ploegverantwoordelijke
Wouter Lambrechts Trainer


Kalender Competitie

09/09/2017 12:30 | Heren 2de Gewest VC Global Wineries Kapellen C Vrijhals Puurs 3-0ff
16/09/2017 13:00 | Heren 2de Gewest VC Tesla Lint D OC De Witte Merel Lint 3-0
23/09/2017 12:30 | Heren 2de Gewest 't Schuurke Merksem A Vrijhals Puurs 3-0
30/09/2017 20:30 | Heren 2de Gewest Wavoc Waver B Bruultjeshoek OLV Waver 3-2
07/10/2017 16:30 | Heren 2de Gewest Animo Hemiksem VC Gemeentelijk Sportcentrum Hemiksem 0-3
14/10/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Sveka Schoten B Vrijhals Puurs 3-0
21/10/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Kadee Bornem Vrijhals Puurs 3-1
28/10/2017 12:30 | Heren 2de Gewest 't Schuurke Merksem B Vrijhals Puurs 3-1
11/11/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Animo Hemiksem VC Vrijhals Puurs 3-0
25/11/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Woka Wommelgem B Vrijhals Puurs 3-0
02/12/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Volmar Ekeren D Vrijhals Puurs 3-0
09/12/2017 16:00 | Heren 2de Gewest Bravoc Ranst Het Loo Broechem 3-0
16/12/2017 12:30 | Heren 2de Gewest Mavoc Mechelen D Vrijhals Puurs 3-0
13/01/2018 12:30 | Heren 2de Gewest VC Tesla Lint D Vrijhals Puurs 3-0
20/01/2018 16:00 | Heren 2de Gewest 't Schuurke Merksem A Groenendaalcollege Merksem 3-0
27/01/2018 12:30 | Heren 2de Gewest Wavoc Waver B Vrijhals Puurs 3-0
10/02/2018 18:30 | Heren 2de Gewest Kadee Bornem Breeven Bornem 0-3
17/02/2018 13:00 | Heren 2de Gewest Sveka Schoten B De Zeurt Schoten 1-3
24/02/2018 18:00 | Heren 2de Gewest 't Schuurke Merksem B Groenendaalcollege Merksem 3-0
17/03/2018 20:00 | Heren 2de Gewest Woka Wommelgem Sportcentrum Brieleke Wommelgem 3-0
24/03/2018 20:30 | Heren 2de Gewest Volmar Ekeren D Kon. Atheneum Ekeren 3-0
07/04/2018 12:30 | Heren 2de Gewest Bravoc Ranst B Vrijhals Puurs 3-0
15/04/2018 11:30 | Heren 2de Gewest Mavoc Mechelen D De Plaon Mechelen 3-0


Kalender Beker

04/11/2017 20:30 | Heren 2de Gewest Wavoc Waver A Bruultjeshoek OLV-Waver 3-0
06/01/2018 12:30 | Heren 2de Gewest Bravoc Ranst B SEH De Kollebloem Puurs 3-0
03/03/2018 12:30 | Heren 2de Gewest Woka Wommelgem Vrijhals Puurs 3-2
28/04/2018 16:00 | Heren 2de Gewest Kokaz Kontich Stedelijke sporthal Lier


Klassement

Nr. Ploegnaam Gesp. Wedstrijden Gew. Sets Verl. Sets Punten
1 VC Duvel Puurs C 18 52 7 50
2 Bravoc Ranst B 17 44 15 40
3 t Schuurke Merksem B 16 42 20 38
4 Sveka Schoten B 15 39 16 35
5 Volmar Ekeren D 15 36 19 33
6 Wavoc Waver B 15 29 29 23
7 Mavoc Mechelen D 17 32 38 22
8 Woka Wommelgem B 17 23 38 17
9 Kadee Bornem 15 22 32 16
10 VC Tesla Lint D 16 17 42 11
11 t Schuurke Merksem A 17 16 47 7
12 Animo Hemiksem VC 18 5 54 0