Jongens U15 Provinciaal

Spelers
Senne Bernaerts
Senne Muyshondt
Josse Pauwels
Wietse Van Aken
Tijs Broothaerts
Dennis De Donder
Flor Van Aken
Cas Broothaers
Jasper Smets
Trainer/Coach
Bjarne Van De Velde Trainer/Coach
Bart Pauwels Ploegverantwoordelijke
Sarah Bonheure Ploegverantwoordelijke


Kalender Competitie

16/09/2017 14:30 | Jongens U15 Provinciaal Mavoc-Mechelen A Vrijhals Puurs 3-0
24/09/2017 14:00 | Jongens U15 Provinciaal OXACO BVC Antwerpen A Capenberg Oxaco Center Boechout 1-3
30/09/2017 14:30 | Jongens U15 Provinciaal Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Vrijhals Puurs 3-0
28/10/2017 17:00 | Jongens U15 Provinciaal OXACO BVC Antwerpen B Capenberg Oxaco Center Boechout 3-0
11/11/2017 16:30 | Jongens U15 Provinciaal BVMV Volley Noorderkempen A Vrijhals Puurs 3-1
18/11/2017 14:30 | Jongens U15 Provinciaal Mendo Booischot A De Lichten Booischot 3-0
02/12/2017 11:00 | Jongens U15 Provinciaal VST Lions Groot-Turnhout Technico Turnhout 3-0
09/12/2017 13:30 | Jongens U15 Provinciaal ARVOC Okido Arendonk 3-0
16/12/2017 13:31 | Jongens U15 Provinciaal Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Van Pelt Arena Zoersel 3-0
13/01/2018 12:00 | Jongens U15 Provinciaal Mavoc-Mechelen A De Plaon Mechelen 3-1
20/01/2018 16:30 | Jongens U15 Provinciaal OXACO BVC Antwerpen A Vrijhals Puurs 3-0
27/01/2018 15:30 | Jongens U15 Provinciaal Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B Van Pelt Arena Zoersel 3-0
24/02/2018 14:30 | Jongens U15 Provinciaal OXACO BVC Antwerpen B Vrijhals Puurs
10/03/2018 15:00 | Jongens U15 Provinciaal BVMV Volley Noorderkempen A Diepvenneke Vosselaar
17/03/2018 16:30 | Jongens U15 Provinciaal Mendo Booischot A Vrijhals Puurs
24/03/2018 14:30 | Jongens U15 Provinciaal VST Lions Groot-Turnhout Vrijhals Puurs
14/04/2018 14:30 | Jongens U15 Provinciaal ARVOC Vrijhals Puurs
21/04/2018 14:30 | Jongens U15 Provinciaal Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Vrijhals Puurs


Kalender Beker

07/01/2018 14:00 | Jongens U15 Provinciaal Oxaco BVC Antwerpen A Capenberg Oxaco Center Boechout 3-0


Klassement

Nr. Ploegnaam Gesp. Wedstrijden Gew. Sets Verl. Sets Punten
1 VC Duvel Puurs 9 25 4 25
2 Mendo Booischot A 9 24 4 24
3 Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B 8 21 4 21
4 VST Lions Groot-Turnhout 9 18 14 18
5 BVMV Volley Noorderkempen A 9 16 16 16
6 OXACO BVC Antwerpen A 9 15 18 15
7 Mavoc-Mechelen A 9 15 15 15
8 Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A 10 10 25 10
9 ARVOC 9 7 25 7
10 OXACO BVC Antwerpen B 9 1 27 1