Meisjes U17 Regionaal A

Spelers
Lize Vermeiren
Marit Cools
Janne Meersmans
Silke Verbruggen
Fran Peeters
Ines Van Der Linden
Evelyne Boeykens
Noor Van Dessel
Feebe Van Royen
Fran Maes
Bo Deriemaecker
Trainer/Coach
Heidi Cools Ploegverantwoordelijke
Waldo Van Der Linden Trainer/Coach


Kalender Competitie

16/09/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A VC Global Wineries Kapellen Vrijhals Puurs 3-0ff
23/09/2017 12:00 | Meisjes U17 Regionaal A Bravoc Ranst Het Loo Broechem 1-3
30/09/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Oxaco BVC Antwerpen A (bc) Vrijhals Puurs 3-0
14/10/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Hellvoc Hemiksem-Schelle Gemeentelijk Sportcentrum Hemiksem 2-3
21/10/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Dosko@ristorno Essen A Vrijhals Puurs 3-1
12/11/2017 15:30 | Meisjes U17 Regionaal A Volmar Ekeren (bc) Kon. Atheneum Ekeren 3-0
02/12/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Sveka Schoten (bc) Vrijhals Puurs 1-3
09/12/2017 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Geel Zwart Wijnegem Vrijhals Puurs 3-0
06/01/2018 11:00 | Meisjes U17 Regionaal A Kokaz Kontich (bc) De Nachtegaal Kontich 3-0
13/01/2018 13:30 | Meisjes U17 Regionaal A VC Global Wineries Kapellen Gemeentelijke Sporthal Kapellen 3-2
20/01/2018 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A VC Smash Lier Vrijhals Puurs 3-0
28/01/2018 16:00 | Meisjes U17 Regionaal A Oxaco BVC Antwerpen A (bc) Capenberg Oxaco Center Boechout 3-1
03/02/2018 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Hellvoc Hemiksem-Schelle Vrijhals Puurs 0-3
10/02/2018 18:30 | Meisjes U17 Regionaal A Dosko@ristorno Essen A Hemelrijk Essen 0-3
10/03/2018 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Volmar Ekeren (bc) Vrijhals Puurs 3-0
17/03/2018 14:30 | Meisjes U17 Regionaal A Bravoc Ranst Vrijhals Puurs 1-3
24/03/2018 15:00 | Meisjes U17 Regionaal A Sveka Schoten (bc) De Zeurt Schoten 0-3
14/04/2018 12:00 | Meisjes U17 Regionaal A Geel Zwart Wijnegem Sportcentrum Wijnegem 3-0
21/04/2018 12:30 | Meisjes U17 Regionaal A Kokaz Kontich (bc) Vrijhals Puurs 3-0


Klassement

Nr. Ploegnaam Gesp. Wedstrijden Gew. Sets Verl. Sets Punten
1 Hellvoc Hemiksem-Schelle 20 60 8 60
2 Sveka Schoten (bc) 20 48 25 48
3 Dosko@Ristorno Essen A 20 46 23 46
4 Oxaco BVC Antwerpen A (bc) 20 46 35 46
5 VC Duvel Puurs 20 44 28 44
6 Bravoc Ranst 20 42 35 42
7 VC Global Wineries Kapellen 20 41 37 39
8 Kokaz Kontich (bc) 20 27 45 27
9 Geel Zwart Wijnegem 20 25 48 25
10 Volmar Ekeren 20 11 55 11
11 VC Smash Lier 20 9 60 9